Lukáš Dolejš. Záložník Lhoty jel do Nelahozevsi jen jako náhradník, ale při zranění Roušara při rozcvičení musel na plac od první minuty. A mladík si vedl skvěle, dal dvě branky hlavou a předvedl výtečný výkon, který přispěl k cenné remíze 3:3.

Robert Čáp. tenhle krajní bek Hřebče do I. B třídy opravdu nepatří. Ač bek, je ho pokaždé plné hřiště, tu je vzadu, tu zase vepředu, tu na druhé straně. Braškovu dal dva góly z penalt, jednu sám zařídil.

Štěpán Šplichal. Vranský gólman je nucen bojovat o pozici jedničky Sokola s Jochmanem, ale teď se mu to právě daří. Proti favorizovanému Spartaku Příbram lapil dvě tutovky soupeře a zásadně tak přispěl k porážce favorita 3:0.

Radek Duda. Jeho koncert proti Lidicím probírá fotbalový okres od soboty. Duda dal gól už v 9. vteřině (!), když obral o míč zkušeného Štiku. Další mu sudí přísně neuznal, ale Radek ještě jeden vstřelil a parádní. Všiml si vyběhnuvšího Kohouta a přeloboval ho. Poločas lidického rozpadu dovršil čtyřmi asistencemi na góly spoluhráčů Jíchy a J. Hrubého.

Sergej Nikolajenko. Krajní obránce Otvovic svým výkonem pomohl k první ztrátě domácího Zichovce. Jeho spokojenost ztuplovalo narození dcery Aničky. Po utkání sotva svlékl dres, nasedl do auta, v Otvovicích naložil manželku a v hodině dvanáctě ji dopravil do pražské porodnice U Apolináře.

Václav Hes. Pět červených karet je hodně i pro vyhlášené katy, natož pro soudce, který s nimi vyloženě šetří. V utkání Brandýsek - Přítočno jich ale předseda komise rozhodčích OFS vytasil rovnou pět. Přítočenský Holas ji dokonce obdržel na střídačce.

Rudolf MUZIKA, Jiří NAGY