HLASUJTE: Počin víkendu 9

Kladensko - Nominaci na devátý počin víkendu o ovládli střelci, výjimkami jsou gólman a rozhodčí. Pro svého favorita můžete hlasovat do páteční 10. hodiny.

21.10.2010 7

Počin víkenduFoto: Autor: Bohumil Kučera

Petr Čáp. Hřebečskému plejerovi stačilo prvních dvanáct minut utkání k tomu, aby hattrickem uzemnil hosty z Jenče (5:1). Už ve 20. minutě střídal, šetřil si zraněné koleno.

Jiří Červenka. Mladý hráč Svinařova se zaskvěl v utkání s Hrdlívem (8:1). Soupeři nastřílel čtyři branky, na něž mu stačila pouhá čtvrthodinka.

Ilja Bureš. Třebichovice v Hostouni začaly nevídaně špatně. Domácímu hráči stačilo prvních osm minut utkání k tomu, aby zaznamenel čistý hattrick.

Jiří Závora. Není nad to, mít v mužstvu takového univerzála jako má béčko Dobré. Výtečný gólman raději nastupuje v útoku, kde to důraznému hráči vyloženě sedí. Teď proti Dřetovicím (7:2) zaznamenal čtyři branky.

Jaroslav Šíma. Gólmana Pletného Újezdu buštěhradští střelci nepřekonali ani ze dvou penalt, které zahrávali během jedné minuty. První pentli vyrazil, při dorážce však byl soupeř faulovaný a druhý pokus poslali domácí vedle. Tak je brankář hostů uhranul.

Karel Jandák. I soudce je jenom člověk. Rozhodčí utkání Lhota B - Vinařice nařídil proti hostům pokutový kop, z nějž domácí vyrovnali na 2:2. Později si uvědomil, že tak učinil neoprávněně. Hostům se přes Deník omluvil a přiznal, že ke změně verdiktu - na což má do zahájení hry právo,nenašel v hektické atmosféře odvahu.

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Politická debata lídrů politických stran ve Středočeském kraji organizovaná Deníkem proběhla 4. října ve Všetatech. Andrej Babiš
98

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.