Petr Čáp. Hřebečskému plejerovi stačilo prvních dvanáct minut utkání k tomu, aby hattrickem uzemnil hosty z Jenče (5:1). Už ve 20. minutě střídal, šetřil si zraněné koleno.

Jiří Červenka. Mladý hráč Svinařova se zaskvěl v utkání s Hrdlívem (8:1). Soupeři nastřílel čtyři branky, na něž mu stačila pouhá čtvrthodinka.

Ilja Bureš. Třebichovice v Hostouni začaly nevídaně špatně. Domácímu hráči stačilo prvních osm minut utkání k tomu, aby zaznamenel čistý hattrick.

Jiří Závora. Není nad to, mít v mužstvu takového univerzála jako má béčko Dobré. Výtečný gólman raději nastupuje v útoku, kde to důraznému hráči vyloženě sedí. Teď proti Dřetovicím (7:2) zaznamenal čtyři branky.

Jaroslav Šíma. Gólmana Pletného Újezdu buštěhradští střelci nepřekonali ani ze dvou penalt, které zahrávali během jedné minuty. První pentli vyrazil, při dorážce však byl soupeř faulovaný a druhý pokus poslali domácí vedle. Tak je brankář hostů uhranul.

Karel Jandák. I soudce je jenom člověk. Rozhodčí utkání Lhota B - Vinařice nařídil proti hostům pokutový kop, z nějž domácí vyrovnali na 2:2. Později si uvědomil, že tak učinil neoprávněně. Hostům se přes Deník omluvil a přiznal, že ke změně verdiktu - na což má do zahájení hry právo,nenašel v hektické atmosféře odvahu.