SK Běleč.Vyyměnil tradiční žluto-zelené dresy za fungl nové modré, a to neměl dělat. Doksy jepokřtily pořádnou, sedmigólovou dardou, ke které není podle Bělečských co dodat.

Roman Pavelec. Útočník Lidic se dostal do úžasné formy. Proti Senomatům stihl za 26 minut prvního poločasu čistý hattrick a pomohl ke konečné výhře týmu 3:2. Navíc dal na jaře už 6 branek, téměř všechny lidické. K tomu přidejte, žejedinou, kterou nedal, připravil kolegovi T. Radostovi.

Marek Mařík. I se zraněnou nohou obětavě nastoupil do derby s Braškovem a fotbalovým Doksům se to vyplatilo. Kapitán vstřelil do přestávky dvě branky, pak už musel odstoupit. Zápas ale přesto rozhodl.

Dušan Lunger.Knovíz překvapila výhrou ve Hřebči, kde brzy prohrávala 0:2. Ve svých řadách však měla střelce, který se na nečekané výhře podílel čtyřmi góly. Podle nehrajícího kapitána´ Radka Dudy by bez něj nevyhráli.

Radim Tlustý.O velké překvapení se ve III. třídě postarali po zadku jezdící borci Švermova, kteří získali skalp druhé Stochova,jemuž zabránili v užšímu kontaktu s lídrem.Hrdinou utkáníbyl brankář týmu. Borec, jenž jetady na hostování ze Slovanu, prý podal životní výkon.

Josef Červenka. Svým gólem na 2:2 totálně zkazil narozeniny dvou hrdlívských borců, které z deprese dostala až striptérka.Radost pozdeňského hráče byla tuplovaná,protože svoji trefoudo sítě jasného favoritaoslavil33. narozeniny.

Martin Průcha. Zkušený brankářměl krušný víkend. Za starou gardu Slaného dostal v pátek jedengól, za béčko Tuřan v neděli tři a vrcholem byl sobotní zápas se Slaným B, v němž obdržel sedm branek. To by ani tak nebolelo jakofakt, že dvě byly od bráchy!