Roman Zadák. Po pěti měsících po vážném zranění nastoupil střelec Lhoty do utkání proti Dobříši. Jeho nástup v 60. minutě byl vynucený, zadák ještě není v pořádku, ale za pouhých šest minut si naběhl na přihrávku Asníka a zvýšil na 2:0. Zápas I. A třídy tak prakticky rozhodl.

Tomáš Tichý. Vítěz minulého kola Počinu víkendu musí být v nominaci znovu. Jeho Braškov prohrával v půli s rivalem z Lidic 0:2, ale po obrátce otočil na 4:2. A Tichý na tom měl největší zásluhu. Nejprve dal vyrovnávací branku a čtvrt hodiny před koncem i tu rozhodující na 3:2 z trestného kopu.

Fanoušci Vraného. Na hřiště nenáviděného soka ze Slaného dorazili v hojném počtu a pomohli svému Sokolu k výhře ve šlágru I. B třídy 2:1. Byli naším dvanáctým hráčem, patří jim velký dík,“ rozplýval se po velké děkovačce s hráči vedoucí týmu Zdeněk Šubrt.

Jiří Vaněk. Kolečský kanonýr v létě neodešel do Lidic a novému celku Brandýsku se to vyplácí. V důleřitém souboji s Loděnicemi dal Vaněk ve 45. minutě jedinou branku zápasu, navíc si už předtím vymodlil červenou kartu pro hostujícího Pálečka.

Sokol Neuměřice. Na horké půdě v Žižicích prohrával 0:2 v poločase, po obrátce se muale povedl husarský kousek, když nastřílel pět gólů, aniž by inkasoval.

SK Běleč. V derby proti Lhotě B v poločase prohrávala Běleč 1:2, po změně stran ale čtyřmi zásahy výsledek zvrátila a připsala si třiobzvlášť příjemné body.

Novo Kladno. na začátkudruhé půle vedlo v Přítočně 2:1, avšak přišloo vyloučeného Froňka. Přesto i v deseti dokázalo nastříletnováčkačtyři góly a připravit nováčkovi těžký debakl.

Neznámý lump. Odlehlosti třebichovických kabinod stadionu využil neznámý poberta, jenž se dostal do kabiny hostů ze Zlonic, na jejichž majetku spáchal podlePolicie ČR škodu zhruba za 21tisíc korun.