Michal Šulc. Sedmnáctiletý záložník Tuchlovic prožil krásnou sobotu. Od půl třetí nastoupil v Zichovci za dorost, dal gól hned po minutě a poté i další. Jeho tým vyhrál 4:2 a synovec předsedy klubu Stanislava Šulce šel na lavičku i za áčko. Zahrál si posledních patnáct minut a v té poslední po centru Peroutky premiérově skóroval za áčko. Stálo ho to ale jen lahvinku.

SK Lhota. Tým jara celé I. A třídy, skupiny A. V šesti zápasech neprohrál, jen dvakrát remizoval a místo boje o záchranu už je pátý. Samostatným počinem by mohly být tři branky do sítě Hořovicka B během pouhých čtyř minut.

Marek Heller: Kapitán čtvrtotřídní Kačice v derby v Tuchlovicích získal před vlastní šestáctkoumíč a poté krásnou střelou z 30 metrů dal třetí gól svého týmu, který se ukázal být vítězným!

SK Otvovice: Outsider okresního přeboru se po debaklu s Hostouní (0:9) dokázal vzchopit na hřišti Knovíze, kde vyhrál 5:2. Tím oživil svoji naději na záchranu a naopak do sestupových vod namočil svého sobotního rivala.

Miroslav Kováč: Dorostenec Žižic měl povedený víkend.Svými prvními dvěma góly za áčko sevýrazně podílel na remíze 3:3 s vedoucím Hrdlívem (vedl už 3:0), dvěma kousky se blýskl také v utkání dorostu s Klobuky (4:2).

SK Kladno. Dodatečně nominujeme ještě kladenský teamwork. Kdy jindy, než po výhře nad úřadujícím mistrem. Taková událost se nepovede každý pátek a zjišťovat, kdy Kladno porazilo naposledy Slavii, dá i novinářům hodně času. Výkon to byl opravdu hodně dobrý.

Rudolf MUZIKA, Jiří NAGY