Richard Király. VeteránVelvarům opravdu pomáhá. Čtyřikrát v jejich dresu chyběl, ale v Tišicích se vrátil a za čtvrt hodiny zařídil dvě branky. První dal krásně z trestňáku, jeho druhý trestný kop z úhlu zasedopravil do sítě Vošmera. Velvary šokovaly výhrou 5:2.

Michal Demeter. Byl katem suverénního Slaného, které si ze Zlonic odvezlo senzačních šest gólů. Domácí kanonýr byl pro soupeře neudržitelný, tři branky dal z brejků a čtvrtou přidalhlavou.

Radek Schönfelder. Slatině se na hřišti moc nedaří, tudíž se její kapitán činí na jiném poli. Před čtyřmi lety se mu den před utkáním se Zvoleněvsí narodila holka a teď před duelem se stejným soupeřem i kluk! Mezitím s ní nehráli.

Jarda Votruba. Brankáři prý zrají jako víno. Pokud to platí, musí mít gólman Zákolan známku nejvyšší kvality. Ve svých 52 letech zaskočil v brance a pomohl svému k výhře nad Zlonicemi.

Václav Junek. Duel v Zákolanech nebyl obsazený rozhodčím, a tak se domácí poohlédli po náhradě a přivítali na svém hřišti nestárnoucího 80letého, bývalého ligového soudce, jenž utkání odřídil s přehledem.

Adam Dudáček. Tři utkání udržel čisté konto brankář Sparty, v Tuchlovicích ale vydržel mezi třemi tyčemi jen do 10. minuty, kdy po střetu s protihráčem utrpěl zlomeninu holenní kosti a rychle podstoupil operaci.

Pavel Rolný. Utočník Kročehlav neměl s bývalými doberskými spoluhráči slitování. Nastřílel jim tři branky ze šesti a u dvou ještě asistoval.

Ota Poupě. Slovan se na hřišti Knovíze docela trápil. Skóre otevřel až deset minut před koncem Pařízkem, pak ale přiložil nohu k dílu střídající žolík, jenž dvěma góly svůj tým ukidnil.

Radek Rác. Fotbalový talent od pánaboha, ale ta prořízlá pusa. Ta nadělá zle. Opora Pcher na podzimuž podruhé nedohrála. Proti Novu byl vyloučený ve 30. a teď v Přítočně ve 40. minutě.