Po dvou triumfech Jindřicha Kohouta z Lidic tentokrát hlasující dostali na první místo brankáře Tuchlovic Václava Zelenku, jenž o víkendu vychytal výhru béčka v Knovízi 5:0 a pak i triumf áčka nad Nelahozevsí 2:0. Dvě čistá konta nakonec stačila i na reprezentanty ČR, kteří jako další nominovaní za dar 200 tisíc korun pro rodinu tradicky zemřelého knovízského Martina Ježka skončili až druzí.

„To je mi trochu líto. Počin reprezentantů byl určitě na prvním místě. Ale samozřejmě jsem rád, že se mi o víkendu vedlo a všimli si toho i čtenáři,“ začal sympaticky gólman, jehož nepodporovali v anketě pouze Tuchlovičtí. „Chytám futsal za Třebusice, divizi. Nezanedbatelná část hlasů přišla určitě i odtamtud, aniž bych k tomu někoho nabádal,“ směje se.

O víkendu se více zapotil v Knovízi, ale zápasy podle něj srovnat nejdou. „V Knovízi, byť je poslední, jsem měl opravdu více zákroků a mohlo to klidně být šest čtyři . Proti Nelahozevsi to bylo zase psychicky těžší. Áčko třikrát v řadě nevyhrálo a Dynamo mělo přejet. To se nestalo, ale vyhrálo se, to je hlavní. Já řešil hlavně rány z dálky,“ srovnává povoláním advokát, který hlavně kvůli zaměstnání nemá fotbal na prvním místě a jedničku Tuchlovic Roberta Pečonku (nechytal kvůli státnici) ohrožovat nemíní. „Tu ambici nemám. Fotbal mám moc rád, ale práce je první, to je dané. Robertovi je čtyřiadvacet, je to chlapík na svém místě a může zamířit i výš – já mu v tom bránit nebudu. Maximálně zaskočím a pomohu, když bude potřeba,“ tvrdí původem Slaňák Václav Zelenka a s humorem dodává, že si určitě nepřeje, aby svou advokátskou praxi musel někdy použít v někdy až moc ostrém fotbalu. „To snad ne,“ modlí se brankář.