Počin 1: Oldřich Moc (Novo Kladno, získal 34 procent hlasů) - v pro svůj tým důležitém derby okresního přeboru proti Slovanu vstřelil všechny čtyři góly svého mužstva.

Počin 2: Aleš a Tomáš Radostové (Sokol Lidice, 38 procent) - bratři drželi svůj tým hře o postup. Ve dvou po sobě jdoucích domácích zápasech dali oba po gólu (Senomaty 2:0, Městečko 2:1). Padly i ve stejném pořadí – první starší Aleš, druhý mladší Tomáš.

Počin 3: Jakub Krob (Olympie Zdice, 39 procent) v duelu proti Velké Dobré si svérázně zaprotestoval proti výkonu rozhodčího Valína. Za stavu 0:4 dostaly Zdice výhodu přísné penalty. Krob ji ale od sudího nechtěl už proto, že celý jeho tým byl výkonem arbitra frustrován. Proto řekl brankáři Červenkovi, že kopne slabě a doprostřed a tak také učinil.

Počin 4: Radek Duda (Čechie Velká Dobrá, 30 procent) se v utkání s Měchenicemi trefil do sítě soupeře hned čtyřikrát, z toho třikrát v první půli, kdy se soupeř ještě snažil. Duda přiznal, že za jeho výkonem stála tchyně, která servírovala k obědu výtečný gulášek.

Počin 5: Roman Novák (SK Zichovec, 41 procent) dokázal skórovat v mistrovském utkání osmkrát v řadě. Ve Zlonicích si na gól počkal až do poslední minuty a byl rovnou vítězný.

Počin 6: Roman Hejduk (alias Kolodin, TJ Tuchlovice, 47 procent) - na hřišti Řevnic se rozhodl předvést, že Kolodinové nerostou jen v krajích kolem Volgogradu. První pumpu ze 38 metrů poslal přesně do vinglu Zuskovy svatyně a dvakrát se pak řevnický gólman musel činit, když další rány ze stejné vzdálenosti vyrazil.