Dušan Šíma. Obávanýkanonýr Družce stihl proti Švermovu (5:0) čistý hattrick za 25 minut prvního poločasu. Tím utkání v podstatě rozhodl.

Ivo Janoušek st. Dát parádní gól z trestného kopu, který nepřinese ani bod,není nic mimořádného. Pokud si ho ale střelec dák blížícím se padesátinám, tak to už ano. V Uhách to dokázal předseda Sokola Tuřany.

Petr Štěpánek.Mladýútočník Pozdně přispěl k vítězství ve Vrbičanech (7:2) čtyřmibrankamia má významný na tom, žejeho tým udržel první místo.

Radek Souček. Útočník Tuřan nastřílel v Klobukách (6:2) v první půli čistý hattrick a po obrátce svůj výborný výkon podtrhl čtvrtou brankou.

Jiří Žák. Bratroničtí vyklidili vedoucí pozici na Braškově. Osudem jim bylkamarád z Bratronic, který se drze postavil k exekuci penalty a dal z ní jediný gól zápasu.

Filip Pokorný. Dvěma výstavními trefami vyhnal pavouky z šibenic Přítočna (4:0) a po obrátcenekompromisní dorážkou dokončil hattrick.

Jan Šubin. Třiatřicetiletý útočník se před týdnem vrátil do sestavy tuchlovického áčka. Svůj druhý start proměnil ve dvě sladké branky do sítě Velké Dobré.

František Motlík. Jeho Hostouň jede, ale vysoký tahoun zatím střelecky trochu mlčel. Proti Veltrusům se ale z pozice stopera vytáhl k hattricku, jen hlavou se obr netrefil.

Roman Mošnička. Kanonýr Doksproti Městečku nedal za stavu 2:0 tutovku, když pak hosté srovnali, zvedl hlavu,zabojoval jako leva výsledkem byl čistý hattrick za čtrnáct minut.