Jan Břicháček. Otvovice v souboji s nováčkem z Jedomělic prohrávali už 1:4, nakonec podlehli těsně o branku. Zásluhu na tom má zmíněný střelec, jenž zaznamenal všechny branky domácích, z toho dvě v nastavení. Tím dovršil hattrick.

Václav Zelenka. Za Tuchlovice si o víkendu zachytal dosyta a skvěle. Gól nepustil v sobotu za béčko v Knovízi a stejně tak v neděli za áčko proti Nelahozevsi. V obou utkáních měl hodně těžké zákroky.

Pavel Stejskal.Léta přibývají, ale výkony je tenhle gólman Pozdně stále na vysoké úrovni. V Neuměřicích mužstvo nejméně třikrát podržel, když balon zkrotil za vteřinu dvanáct. Při posledním výtečném zákroku si však poranil koleno a je otázkou, jestli na podzim ještě nastoupí.

Reprezentace ČR. Podpořila rodinu Michala Ježka, který skonal v průběhu utkání okresního přeboru částkou 200 000 korun.

Marek Ančička. Temperamentnímu trenérovi Slavoje jsou trnem v oku výkony rozhodčích. Proti Švermovu byl opět vykázán z lavičky. Jak sám prohlásil, stává se to každý druhý zápas. Příště prý odvolá mužstvo z trávníku.

Baník Libušín. Outsider jezdil proti Hřebči po zadku, k tomu přidal fotbalovou kvalitu a výsledkem byla první porážka lídra přeboru Hřebče.