Miroslav ´Karásek´ Hájek - Legendární uhský kanonýr oslavil čtyřicátiny a sám si dal dárek v podobě dvou branek v síti Blevic. Uhy vyhrály 3:1 a podpis více než 120 kg vážícího borce byl tudíž čitelný.

Brankáři. Nebýt gólmanů, sotva by Otvovice Zvoleněves porazily. Jednička Petřina nádherně zneškodnil soupeřovu penaltu a dvojka Břicháček nechytatelnou hlavičkou v nastavení rozhodl o otvovické těsné výhře 1:0.

Ondřej Štika. Gólman béčka Pozdně prožil se Zlonicemi divoký zápas. Už na začátku mu soupeř vrátil do sítě výkop do brány, Potom, i když inkasoval ještě dvě branky, se vypjal k výbornému výkonu, ač nakonec pětkrát kapituloval. V nastaveném čase ale bravurně kryl pneltu hostů (5:5).

Jiří Říčka. Klobuky válí, zejména jsou vidět jejich letní posily. Jedna z nich rozhodla zápas v Knovízi (3:0), kde Říčka vstřelil dvě branky a před třetí byl faulován. Následnou penaltu proměnil M. Douša.

Vojtěch Bureš. Životní zápas odehrál stoper Bělče, obávaný exekutor standardních situací. Na výhře nad Hřebčí (4:3) se podílel třemi góly. Jeden padl z penalty, dva z trestňáků. Navíc ještě jedern pokutový kop zazdil.

Michal Demeter. Zlonice potvrdily v Neuměřicích roli favorita (4:0). Na střílení branek ale měly pouze obávaného střelce, jenž v první půli zaznamenal křišťálově čistý hattrick, jenž po obrátce ještě podtrhl proměněnou penaltou.

Michal Zachariáš. Mnohými hozený do nepotřebného starého šrotu, ale s novými pořádky v SK Kladno najednou střelecká opora ve II. lize. V karviné stihl za 18 minut dva góly, byly vítězné. Břevno už ho potom tolik nemrzelo.

Petr Štika. Návrat na Kladensko měl tenhle bývalý stoper SK Kladno a pak dlouhé roky Nového Strašecí neuvěřitelný. V novém dresu Lidic hned po deseti minutách skóroval, za další tři minutky si dal vlastence. Jeho tým ale nakonec 3:2 vyhrál, Štika to měl na následné oslavě drahé.

Tomáš Abrham. V Tuchlovicích si mnou ruce. Jejich mladé posily šlapou a Tomáš Abrham byl jedním z hlavních strůjců nečekané výhry 3:1 v Černolicích. Přihrál krásně na všechny branky hostů. vydrží mu forma i do derby se lhotou, kterou v létě opustil?