Z hlasování čtenářů vzešlo třináct premiantů jednotlivých kol a z další fáze se do tříčlenného finále dostala trojice borců – Pavel Koded (Pozdeň), Josef Lajbl (Zichovec) a Radek Linc (Braškov B).

Boj o prvenství ale dramatický nebyl, poněvadž poslední jmenovaný vyhrál suverénně. Nasbíral 1373 hlasů!

„Nejvíc asi pro mě hlasovali braškovští fotbalisté a kamarádi,“ mínil potěšený útočník braškovské rezervy a přiznal, že cenu – fotbalový míč Adidas, dostal dvanáctiletý syn Radim syn pod stromeček, byť na taťkově primátu měl jen částečnou zásluhu. „Když jsem vyhrál kolo, tak se mi smál, když jsem ho otravoval aby mi posílal hlasy. O finále však neměl tušení. To věděla jen manželka,“ prozradil 37letý kanonýr.

Radek sice ušetřil nějakou tu kačku za dárek, na druhou stranu ale o jistou částku přijde. Pro svůj tým je totiž neocenitelný už ze dvou důvodů. Za prvé se stará o pravidelný přísun gólů a za druhé o přísun občerstvení. V této sezoně už podruhé. „Bez odezvy to určitě nebude,“ správně předpokládal borec, jenž měl na podzim výtečnou fazonu.

Ze čtrnácti branek, jež jeho tým nastřílel v prvních pěti kolech, zaznamenal deset! „Co všechno mi tam padá je neuvěřitelné,“ přiznal Linc poté, co jeho forma vyhrála páté kolo naší soutěže a nakonec celý podzimní Počin víkendu.