Martin Bureš. Mladý kanonýr Nova sice rozhodl derby v Kročehlavech, zápas však pro červenou kartu nedohrál.Už poněkolikátédoplatil na nedisciplinovanosta týmu bude minimálně jedno utkání chybět.

Bratři. V tichosti se upekl příchod dokeských bratrů Filipa a Václava Bartákových do Buštěhradu. A oba se v novém působišti dobře zapsali. Filip z penalty rozhodl zápas áčka s Doksy a oba se trefili za rezervu. Pokaždé z přímého kopu.

Antonín Salač. V derbíčku mezi Velvary a Černucí měl velký den. Ač nikdy nepatřil mezivyhlášené střelce - i proto, že většinu kariéry strávil na krajním beku, dokázal, že góly střílet umí.Do černucké sítě jich nasypal pět ze sedmi.

Ondřej Dolenský. Nestává se často, abybyli oba soupeři nadšeni výkonem rozhodčího.Mladého soudce chválily k výkonům rozhodčích často kritické Žižice, které prohrály se Zlonicemi 2:5.Škoda jen, že Deník nebyl informován o změně v delegaci,uznání tudíž adresoval původně nominovanému Gažimu mladšímu.

Jiří Škvára. Za otevřenou kritiku poměrů v krajské I. A třídě, na kterou jeho klub může klidně doplatit. Po utkání v Hvozdnici se opřel do kvality místního zázemí a tvrdě i do výkonu zkušených rozhodčích.

Josef Bauer. Nominaci má hned za dva počiny. V poslední minutě utkání s Novým Knínem rozhodl o výhře Vraného 2:1,navíc nedávnozprovoznil pěkné internetové stránky Sokola Vraný a stará se o ně.