Lukáš Kala. Záložník Brandýsku není velkým střelcem, ale do sítě Lidic nasypal v první půli během šestnácti minut hattrick. Zaznamenal tak více gólů, než jeho tým celkově v jarní části I. B třídy.

Roman Mošnička. Na Doksech to nemá dříve nedoknutelný klenot mužstva úplně lehké, někdy se ani nevejde do základu. Ale obr se střelecky pořád ještě umí rozohnit, což pocítily Lety. Mošnička jim dal hattrick a dokonale tak otočil utkání.

Martin Šimek. Gólman Lhoty, to je další obr v nabídce Počinů. Martin čapl v závěru penaltu zkušenému borci Tatranu Rakovník Vrábíkovi, jehož nejprve pořádně vyhecoval. Udržel tak vyrovnaný stav a poté jeho tým dokonce urval tři body.

Marek Duda. Obávaný střelec Žehrovic měl parádní šestigólový víkend. Za béčko dal v Dřetovicích všechny čtyři branky, druhý den dal na Novu dva ze tří gólů áčka. Navíc ten poslední ideálně připravil Gregorovi.

Gólmani. Tuřany mají v kádru hotový poklad. Když se nedaří střelcům, stači sáhnout do brány a soupeři se najednou musí mít na pozoru. Za rezervu nastoupili proti Vrbičanům dva gólmani a dokupy nastříleli sedm branek z deseti. Dlouhý vstřelil čtyři a Průcha tři!

Jan Vedral. O holý život bojuje Buštěhrad. V jednom z řady zápasů jara porazil béčko Stochova 3:2. O všechny tři branky se postaral dorostenecký útočník, jenž dvakrát pálil z 30 m a v závěru prokázal pevné nervy při exekuci penalty.

Roman Švagr. Hráči Klobuk po utkání v Černuci dštili oheň a síru na adresu rozhodčího. Kontroverzní arbitr jim udělil devět žlutých karet a navrch dvě červené. K tomu jim soupeř nasázel devět branek.

Tomáš Pařízek. Opora Slovanu Kladno nepatří mezi vyhlášené střelce. Na trávníku béčka Dobré však nastřílela tři branky (4:4). Ta poslední byla nejhezčí. Po špatné rozehrávce gólmana rozvlnil síť ránou ze 45 metrů.