Juraj Stolár. Útočníkbéčka Velké Dobré ničil obranuUnhoště, kterou přelstil hned třikrát.Jeho hattrick se výrazně podepsal pod výhru 4:1, díky níž získal jeho tým na čele tabulky nákok sedm bodů.

Petr Krumpholz. Čím nižší soutěž, tím je složitější udržet čisté konto. Brankář Slavoje Kladno to přes menší postavu proti Švermovu dokázal už počtvrté v řadě a jeho neprůstřelnost trváuž 385 minut!

VV OFS Kladno. Sportovně-technická komise OFS na podzim potrestala po kontrole zápisů o utkáníSK Slaný B čtyřmi kontumačními porážkami. Postižený klub tak dlouho bojoval o navrácení bodů, až mu je výkonný výbor svazu přiřkl zpět. Nic na tom nemohl změnit všeobecně rozšířený názor týmů III. třídy B,že změny na soupice prvního slánského týmu byly účelové.Hráči, kteří z ní bylivyřazeni s tím, že jejich působení v podzimní části soutěže je vážně ohroženo,totiž vzápětí nastoupili za rezervu.

Libor Volf. Záložník SK Slaný se nevešel do sestavy áčka, a tak si šel spravit chuť z béčko. V dobrém na něj nebudou vzpomínat Neuměřice, kterým za 55 minut pobytu na hřišti dal pět branek a ještě nastřelil tyčku.

Jan Kříž. Zkušený klobuckýútočník, který svůj tým už roky střelecky táhne,zadělal na starostifotbalistům Žižic.Vyhlášený kanonýr nastřílel do jejich sítě tři branky - všechny, které jeho tým v utkání dal.

Stanislav Šulc. Proč si zadarmo nepochutnatna večeři,zejména, když je od hráčů áčka. Předseda TJ Tuchlovice nad nimivyhrál sázku, protožedokázalvstřelit do sítěfavorizovaných Bratronic gól. Sice byl jenom z desítky,ale platil.

Petr Malý. Ani na šestý pokus se nepodařilo fotbalistům Pcher vyhrát.V Přítočně vedli ještě pět minut před koncem 2:0. Po tom ale co domácí snížili, vyběhl nesmyslněbrankář hostů téměř k púlící čáře ajeho výletdopomohl domácím k vyrovnání, které přišlo v posledních vteřinách utkání.

Pavel Rolný. Začátek jara zastihl Kročehlavy v nedbalkách. Teď už ale válí. Důležitou postvou je opět jejich kanonýr, který zatížil hřebečskou síť třemi góly. Všemi svého týmu.

Roman Zadák. Čtyři góly, lépe se nemohl před internacionále Miroslavem Kadlecem jeho nový spoluhráč Roman Zadák předvést. Odskákala to slabá Jesenice.

Duo Zlata. Oba se podíleli na nečekaném triumfu Doks na Vraném. I když při druhém gólu otec Josef musel vyběhnout z brány a zaskakující synek Renéukvapeně odvrátil oblouček Davida do tatínkovy sítě. Dostal řádně vynadáno, ale následně přihrál na vyrovnávací gól a rozhodující na 2:3 vstřelil sám.

Jiří Vaněk. Brandýsek opět vyhrál, tentokrát zápas se stejně ohroženými Tuchoměřicemi. Jiří Vaněk vstřelil hattrick a radost udělal nejen v Kolči a Brandýsku, ale i v ohrožených klubech okresního přeboru. Ty jsou závislé na tom, kdo se z Kladenska zachrání v I. B třídě.

Jiří NAGY, Rudolf MUZIKA