Jakub Krčín - správce velvarského stadionu, jemuž se ve velkém vedru zřejmě zželelo hráčů domácího béčka a Brandýsku, jimž svou zapomnětlivostí (nevypnul kropení) připravil podmínky, jež by nenašli ani u břehů Balatonu. Anebo hodlal založit stejně jako legendární rybníkář Jakub Krčín nový rybník.

Radek Schönfelder – opora Slatiny v důležitém utkání o postup otevřela ve Slaném skóre zápasu krásným vlastním gólem, když ve skluzu obstřelil svého brankáře.

Václav Růžička – útočník Slovanu Velvary B před týdnem zaznamenal a hattrick a teď proti Brandýsku dokonce nastřílel čtyři branky z pěti.

Vladimír Mařík – útočník SK Vinařice přispěl k vysoké výhře svého mužstva nad Smečnem hned šesti góly.

Kulometné hnízdo – aktérům zápasu SK Vinařice – Sokol Smečno za parádní ofenzivní představení, které divákům nabídlo výsledek 11:6.

Pavel Holeček – útočník SK Velké Přítočno dvěma góly ze závěru zápasu odvrátil první prohru svého týmu v soutěži.

Slovan Dubí – osmi góly do sítě béčka Stochova připomněl, že jeho útok stále umí dávat góly.

SK Slaný B – vítězstvím nad Slatinou si zajistil postup do III. třídy.

STK OFS Kladno – na rozdíl od kraje nařídila začátky sobotních zápasů okresních soutěží na 14.30 hodin, aby diváci a hráči viděli zahájení EURA 2008, které v 18 hodin obstará švýcarská a česká reprezentace.

SK Slaný - při návratu domů ze zápasu z Tatranu Rakovník objevil autobus Slaného hned za Rakovníkem v serpentinách havarovaný vůz, z něhož členové výpravy naštěstí vyprostili členy osádky, starší manžele. Dokonce dostali jejich vůz zpět na silnici a po příjezdu záchranky místo opustili.

Jalub Krob - fotbalista Zdic, který hrával za SK Kladno a jeho mladší bratr Jan tam působil na jaře, si v duelu proti Velké Dobré svérázně zaprotestoval proti výkonu rozhodčího Valína. Za stavu 4:0 pro Velkou Dobrou dostaly Zdice výhodu více než přísného pokutového kopu a Krob takovou výhodu od sudího nechtěl, už proto, že celý jeho tým byl výkonem arbitra frustrován. Proto řekl brankáři Červenkovi, že kopne slabě a doprostřed a tak také učinil.

Jiří Nagy, Rudolf Muzika