Jedo sice šly do vedení krásnou ranou Dragouna do šibenice, na kterou neměla nárok ani brankářská posila Baníku Petr Jakimeczko (dříve Slavia a Táborsko), ale pak už dominoval do poločasu Švermov. Dal čtyři branky a po klidnější druhé části bral výhru 5:3, kterou řídil zejména rozdílový útočník číslo 1 – čtyřgólový Jakub Šimůnek. Zbylou branku obstaral syn někdejšího kanonýra Kolče a Brandýsku Jiřího Vaňka – Oliver.

Za hosty se hned dvakrát prosadil už zmíněný Michal Dragoun půjčený z Tuřan, zbylou branku dal Robert Nedvěd. Ten přiznal, že hráčů měli hosté zatím málo, ale nechtěli Švermovu vzít zpět slib, a tak si kromě Dragouna půjčili ještě Josefa Průchu a Lukáše Milku. 

"Myslím, že budeme určitě lepší. Pomohlo nám, že po obrátce šel hrát náš trenér Honza Charvát, který vzadu přidal na důrazu i komunikaci a hned byla hra jiná," řekl Nedvěd. 

Zajímavostí duelu byl start domácího Zdeňka Podraného. Ten měl za sebou premiéru v bojovém sportu, z níž odešel poražen (soupeř má za sebou desítky zápasů). „Ale oklepal se a fotbal hrál výborně,“ usmál se domácí kdysi střelec a dnes stoper Pavel Růžička, podle něhož se hrál přes velké vedro velmi dobrý duel. 

V neděli se Švermov utká ještě s Rudnou.