Slaný - Libiš 2:1 (2:1)

Domácí se na loňského divizionáře patřičně vytáhli a z výhry se nakonec těšili po velice dlouhé době. Naposledy totiž porazili v přípravě Dolní Chabry! Lépe ale začali zápas favorizovaní hosté, kteří vedli od 10. minuty. Pak ale trošku polevili, čehož Slánští využili k vyrovnání. Mrština po samostatné akci nedal brankáři šanci. Těsně před přestávkou šli i do vedení, když si Mrština s Cimrmanem skvěle vyměnili míč a prvně jmenovaný opět nezaváhal. Druhý poločas už změnu skóre nepřinesl. Vítězství nad soupeřem z krajského přeboru je sice pro Slánské cenné, avšak ochotně by ho vyměnili za výhru v kterémkoliv z minulých třech nepodařených mistrovských zápasů.

Slaný: Kudrna – Cimrman (46. Husárek), Čablík, Hrdlička, Peška – Tauš, Švásta, Mrština, Hrubik – Hořejší (70. Kozelka), Plašil (30. Galbavý).

Tn. Rakovník - Velvary 3:1 (0:1)

Hosté, ač nastoupili bez několika opor (Hodan, Šelicha, Moravec, Grohman, Mašek aj.), sehráli výborný první poločas, ve kterém se ujali vedení Muchou. Vzápětí zvýšil Juklíček, ale jeho gól nebyl pro ofsjad uznaný. Do druhé půle domácí nastoupili s mnohem větším odhodláním a také se jim podařilo brzy vyrovnat. Když pak Majtaník zavinil poutový kop a Rakovničtí z něj šli do vedení, chtěli hosté vysunutím Slavíčka zápas dovést alespoň k penaltovému rozstřelu. To se nepodařilo a naopak do otevřené obrany dostali třetí gól.

Velvary: Majtaník - Blažek, Slavíček, Vošmera, Machara - Klempt (45. Bečvář), Pazdera, Křtěn, Hájek - Mucha, Juklíček.