Doksy sehrály proti Jílovišti trochu smutný duel, v němž dlouho vedly gólem Kostky, ale soupeř v 82. minutě po rohu a závaru vyrovnal a v penaltách byl bezchybný. Naopak za domácí se trefili jen Steckovič se Samkem, Kostka se Zlatou zaváhali.

„Na začátku jsme si od hostů z „velkoměsta" vyslechli řečičky o STS Chvojkovice-Brod, a na to jsem alergický. Ale na to, že soupeř byl skoro komplet a já jsem dal možnost i hráčům, kteří tolik nehrají, tak jsme tahali za delší konec my. Škoda toho vyrovnávacího gólu, už se to dalo udržet," litoval kouč Doks Martin Škvára.

Hřebeč podlehla Novému Strašecí 3:4 (2:1), když neuhlídala hlavně hostujícího kanonýra Kaválka. Ten si zapsal hattrick ranami z vápna a obstaral i tu rozhodující.

„Zrovna u nás mu to muselo sednout. Málokdy trefíte tři takové rány," litoval manažer Hřebče Štěpán Sádecký. Radost měl z probuzení kanonýra Machuty, jenž vstřelil dvě branky, ale v rozhodujícím momentu duelu selhal. V 65. minutě mířil Moravec za stavu 2:2 do tyče, Machuta pak poslal dorážku vysoko nad a z protiakce šlo do vedení Strašecí.

Zbylý gól dal Petr Čáp, naopak jeho bratr Robert v sestavě scházel. Vážně si poranil ruku při práci se sekačkou, přesto chtěl nastoupit. „Uvidíme v sobotu proti Zavidovu. Dneska nás to opravdu mrzí, protože se postoupit dalo," dodal zklamaný Štěpán Sádecký.