Hokejoví Rytíři přesně před týdnem odjížděli z Litoměřic se sklopenými hlavami, ač byli mírnými favority utkání. Fotbalisté jsou v opačné pozici, větší naděje se totiž dávají domácím, kteří jsou sice nováčky divize, v poslední době však mají skvělou fazonu, kterou podtrhuje první příčka!

SK odcestuje k zápasu, jenž začíná už ve 14.00 hodin, i s jednou staronovou tváří.

Letos už podruhé se do vrací do kabiny stadionu Františka Kloze krajní obránce či záložník David Čížek. V zimě si působení v Kladně po angažmá v juniorce Příbrami rozmyslel, když kývl na nabídku Roudnice, kam odešel na přestup.

Podzim už ho zastihl v kádru druholigového Kolína, kde z nejrůznějších důvodů nedostával tolik příležitostí, jak by si představoval. Když nakonec nesouhlasil s působením v jeho třetiligové farmě na Vyšehradě, rozhodl se pro návrat.

„Raději už budu v Kladně. Mám práci a cítím se tady jako doma. Teď jsem maximálně spokojený," řekl s tím, že do Roudnice a Kolína ho táhly také finanční záležitosti, které teď nemusí řešit.

Také proto odmítl nadstandardní podmínky Písku a Lovosic, kam se ho kolínské vedení snažilo v posledních dnech dotlačit. Z tohoto důvodu se podzimní hostování v SK řešilo na poslední chvíli.

Celý článek najdete v sobotním Kladenském deníku.