Jako první se proti sobě postavili hráči Červeného Újezda a Bělče. Nováčkovi okresního přeboru vyšel lépe začátek zásluhou Davida Trousila, jenž si postavil míč na značku pokutového kopu a zajistil svému týmu vedení.

Sokolové ale nechtěli dopustit loňské deja vu a ve druhém poločase otočili třemi brankami během dvaceti minut vývoj utkání na svou stranu. U vítězného celku se ukázal s přibývajícím časem silnější hráčský kádr.

Druhé semifinále postavilo proti sobě Chyňavu a Bratronice. Pořadatel turnaje se pokoušel napodruhé projít do finále, ale ani letos se to nepovedlo. Ačkoliv vyšla první polovina lépe SK, kterou vyhrál 3:1, a po přestávce se jim podařilo navýšit náskok o branku, tak na vítězství to stejně nestačilo. Hattrickem se totiž blýskl bratronický Port a poslal zápas do penaltového rozstřelu, který vyzněl lépe pro Sokol. Jeho hráči proměnili všechny penalty, naopak v chyňavském dresu selhali Kříž, Steiner a Lorenc.

V zápase o třetí místo nedala Chyňava Bělči šanci a porazila ji vysoko 5:0. Na hostech byl až příliš znát úzký a zdecimovaný kádr a proti uvolněnému soupeři si nevytvořili žádnou příležitost. Pohyb domácích oživil navíc v sobotu absentující Hebeda.

Finálovému souboji dominovaly zpočátku Bratronice. Ty se však i přes velkou herní převahu, kdy si v prvním poločase vypracovaly i několik gólových šancí, nedokázaly dostat do vedení a do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

I přes trefu Porta, jenž se trefil na turnaji celkem čtyřikrát, se z vítězství radovali hráči Újezda. Ten postupně přebíral aktivitu a vyhrál 2:1.

Všechny týmy se představí v nadcházejících týdnech rovněž na Kladensku. Červeňák startuje na turnaji v Přítočně (1. a 2. srpna), zbylé trio o týden později sehraje turnaj v Bratronicích.

Semifinále:
SK BĚLEČ-Sokol ČERVENÝ ÚJEZD 1:3 (1:0). Branky: D. Trousil – Nosek, Marek, Drábek

SK CHYŇAVA-Sokol BRATRONICE 4:4 (3:1) na pok. kopy 2:4. Branky: Jelínek, Grajcar, Lorenc, Vlček – 3x Port, Tesař

O 3. místo: SK CHYŇAVA-SK BĚLEČ 5:0 (3:0). Branky: Vlček, Kříž, Lhoták, Krmenčík, Jelínek

Finále: Sokol BRATRONICE-Sokol ČERVENÝ ÚJEZD 1:2 (0:0). Branky: Port – Marek, Poláček

Ondřej Jícha