Petr Matoušek. Jarní akvizice Vraného z Roudnice n.L. se vyplácí pořád víc a víc. Univerzál začal v obraně, ale v posledním duelu s Loděnicí ho trenér Wozniak vyslal do zálohy a Matoušek zápas rozhodl třemi brankami.

Adidas Jabulani. Když má někdo dobrý nákop jako smečenští borci, je balon, s nímž se bude hrát MS, nebezpečnou zbraní. Na jeho nevyzpytatelnou trajektologii doplatili hned dva gólmani béčka Přítočna. V první půli zranil ruku Petra Lhoty a v poslední minutě končetinu jeho náhradníka Ladislava Studničky!

Miroslav Tyburec. Pro hráče Bělče byl duel s Žehrovicemi pikantní. Ten den slavil 32. narozeniny, a jelikož mu na beku docházely síly, šoupli ho do útoku, kde dal důležitý druhý gól, kterým byl teprve jeho druhým mezi seniory. Dosáhl ho proti stejnému soupeři, na stejnou branku a do stejného místa pod břevnem!

Mládí vpřed. Čtyřčlenná záloha černuckého béčka měla v utkání v Třebichovicích dokupy 90 let. Polovinu ale má na hřbetě záložník Červášek, zatímco ostatním třem borcům bylo v průměru patrnáct let. I se žákovskou středovou řadou hosté vyhráli 4:2.

Martin Štěpánek. Dorostenčík Pozdně v utkání se Zvoleněvsí musel za áčko nastoupit poprvé od úvodního hvizdu. Trenéru se odvděčil za důvěru a vsítil v první půli dvě branky, kterými výrazně přispěl k výře 4:2.

Jiří NAGY, Rudolf MUZIKA