Oba celky jsou v této sezoně ve skvělé formě a favorita těžko hledat. Domácí by už mohli nasadit uzdraveného Hejduka, hosté jsou zase rádi, že nemají souběh s béčkem Kladna a jeho kouč Radek Duda tak budetrenéru Dobré Petru Fímanovi (dříve v Tuchlovicích krátce působil) k dispozici.

A v neděli? Na Braškově přivítá Sokol ve šlágru I. B třídy Doksy a v nedaleké Hostouni také místní Sokol zkříží zbraně se silným Slovanem Velvary B. I tady se začne v 16.30 hodin.

Na Braškově bude zajímavé sledovat skvělou formu domácího celku, kde v posledních utkáních zářili brankář Kohout, krajní half Petr Maňkoš či útočníci Fuit, Nachtigal a Tichý. Do sestavy se navíc vrací parádní letní posila - stoper Pokorný. "Ale jsme trochu nachcípaní," hlásí jedinou komplikaci Tomáš Tichý.

Doksy poprvé v sezoně nastoupí v kompletním složení. Zatím scházel Junek a když se minulý týden vrátil, zase nebyl Větrovec. Teď budou pistolky nováčka nabité téměř dum-dum nábojnicemi a pokud s nimi bude dobře zacházeno, má se Braškov nač těšit. "potřebovali bychom venku zahrát tak dobře, jako nám to jde doma," žehrá od počátku soutěže trenér Jiří Škvára.

V Hostouni bude k vidění také svátek fotbalu. Skvělému mužstvu domácích - největšímu favoritu okresního přeboru, se postaví Slovan Velvary B. A jelikož jeho áčko hraje už v sobotu, přiveze si nepochybně pomocníčky jak se patří. Třeba střelec Mucha vypomáhá rezervě moc rád.