„To mě nejvíc těší. V přípravě jsme také hráli dobře, hodně jsme však inkasovali. To se honě zlepšilo," uvedl šéftrenér dorostů Petr Brabec.

Poslední obětí Kladna byl FA Praha, který porazilo 4:0. Předposlední celek tabulky ale nebyl tak snadným soustem, jak by se mohlo zdát. Domácí neproměnili plno příležitostí a soupeřovu obranu poprvé pokořili až čtvrt hodiny před koncem, kdy se premiérově v kladenském dresu prosadil střídající Srb Zajko.

Minutu po něm definitivně domácí uklidnil Pudil. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Do střelecké listiny přibyl Neumann a další ze střídajících Slovák Bodnár. „Naše výhra byla zasloužená. Jen jsme měli vstřelit dřív první branku. Vítězství mohlo být ještě výraznější," mínil Brabec.

Kladno na jaře nastřílelo osm branek, z toho sedm ve druhém poločase! „Je vidět, že kolega trenér Jakub Andrýsek je dobře kondičně připravil," pochvaloval si šéftrenér.

Za rozhodnutého stavu stáhli trenéři ze hřiště Čížka a Pudila, které čekala cesta s áčkem na divizní duel do Litole.