Stejný výsledek se zrodil v duelu mezi Neuměřicemi a Veltrusy (Knapík, Vl. Nedvěd, T. Jaroš). Domácí vyhráli poločas 1:0, po obrátce se ale hostům z Mělnicka podařil husarský kousek, když během pěti minut neproměnili dva pokutové kopy! První výborný brankář Černý kryl, druhá penalta se nevešla mezi tři tyče. Soupeř je za to potrestal dvěma góly.

Olovnice neuspěla ani v utkání o třetí místo. Nad Veltrusy díky trefě Bednára vedla, k prvnímu zásahu na turnaji však už další nepřidala a naopak sama třikrát kapitulovala (Kubata 2, Garbier).

Finále přineslo dramatickou podívanou okořeněnou devíti góly! Hosté z Turska měli dvakrát k dobru těsný náskok, za stavu 3:2 však třikrát inkasovali a pak dokázali jen snížit na konečných 5:4 (Líman 3, Patocs, vlastní – Průša, Prilepský, Klouda, Procházka).

Neuměřice vyhrály svůj turnaj po dvouleté přestávce, když jim v posledních ročnících vypálily rybník Uhy a Slatina.

Hattrick vstřelil v závěrečném utkání Líman, poslední zásah byl z penalty na 5:3, čímž se stal nejlepším střelcem turnaje. Desítky prý jinak nekope, pořadatelé ale potřebovali vytrhnout trn z paty, dvougólových uchazečů o trofej by bylo víc!

Konečný výsledek určil rovněž z pokutového kopu turský Procházka, který byl vyhlášený nejlepším hráčem celého memoriálu, který byl zároveň připomínkou 85. výročí založení neuměřického fotbalu.