Vzpomínkové setkání na Pepu pořádá každoročně jeho bratr Radek s rodinou od doby, kdy sportovec zemřel ve 40 letech 9. srpna v roce 2011 při tréninku na selhání srdce.

Přátelský mač byl však letos o poznání smutnější. Při tragické nehodě totiž zahynul po střetu s osobákem 9. dubna na motorce Pepův tatínek, dvaasedmdesátiletý Josef Hermann, který žádný rok na turnaji nechyběl. Vzpomínka a minuta ticha byla proto tentokrát věnována oběma.

Přítomní sportovci přesto v zápalu boje na smutek dokázali zapomenout a každý se snažil vydat ze sebe to nejlepší a získat prvenství. Týmy byly rozděleny do dvou skupin a vyřazovalo se.

Vítězem se stal nováček turnaje, mužstvo House of Pain ze Slaného. Nováčky na trávníku byli letos také Tuřanští. Nechyběli však ani ostřílení borci memoriálu jako Slaný, Radek tým (Pepův bratr), Žižice, Pchery a Vraný.

„Stejně jako každý rok jsme memoriál završili s rodinou a kamarády v Restauraci Zimák, kde jsme na bráchu i tátu vzpomínali a setkání se protáhlo až do ranních hodin,“ uzavřel Radek Hermann.