Obhájce trofeje z Jedomělic se ve finále dostal na druhou příčku. Stalo se tak po vzájemné remíze do té doby dvou nejlepších celků turnaje a jeho výhře nad Brandýskem 6:0.

Poražení se drželi pouze první půli, již prohráli 0:2.

„Škoda, že jsme neměli rychlého útočníka, určitě bychom si vypracovali víc šancí, takhle jich moc nebylo," řekl brandýský funkcionář Petr Suk a sebevědomě dodal, že pokud by byli kompletní, na soka by měli. Bez útoku a krajů zálohy to prý nešlo. V utkání měli jen sedm svých hráčů.

Jeden odchovanec Brandýsku nastoupil za soupeře a také se jednou střelecky prosadil. Řeč je o Strnadelovi.

„Jeho příchod je na dobré cestě. Zatím to vypadá tak, že by měl v sobotu odehrát první mistrák za Kopaninu a pak by měl být náš," prozradil trenér Jedomělic Josef Nedvěd v jaké fázi se nachází jednání mezi kluby.

Pěkným výkonem se loučil Zichovec, jenž poměrem 7:0 zdevastoval Cítoliby. Na jejich úkor si polepšil na šesté místo.

„Už minule byl v naší hře znát pokrok a teď to bylo ještě lepší. Pomohlo, že trenér překopal sestavu," těšilo předsedu klubu Luďka Tomse, který  zůstává opatrný. „Z jara mám pořád jisté obavy," přiznal.

Zichovečtí minulý týden odhlásili ze IV. třídy svoji rezervu, jejíž podzimní výsledky budou anulovány.

Trenér a vedoucí mužstva  udělali průzkum a zjistili, že závazně mohou počítat jen se šesti hráči. „Než abychom měli  při souběhu potíže a pak platili pokuty, raději jsme ho zavčas zrušili," vysvětlil Toms.