Do té doby čeká hráče Kladna jedno z posledních čtyř kol třetí nejvyšší soutěže.  V sobotu dopoledne hrají v Písku, jenž má pouze o dva body víc. Dá se tedy tvrdit, že kdo vyhraje, poslední neskončí. Jihočeši určitě ne.

Středočeši naposledy v juniorské sestavě porazili Chomutov a k břehům Otavy nejspíš pojedou ve stejném složení. „Možná ale nastoupí Bartoš a také Rada, jenž chce hrát, avšak uvidíme, zda bude stoprocentně připravený," uvedl asistent trenéra Karel Příhoda.

Rada se zranil v sobotu v úvodu utkání s Chomutovem, kdy inkasoval od Dubského úder do hlavy a skončil na ošetření v nemocnici. Přes nepříjemně zalité oko vybarvené monoklem s úlevami trénuje.

Příhoda tuší, že jeho tým čeká v Písku horká půda. „Pokud nepřivezeme dobrý výsledek, tak doufám, že se vrátíme alespoň  zdraví a bez karet, protože v ohrožení je několik hráčů," prohlásil.

Pikantní je, že Jihočechy vede kouč Zbyněk Busta, jenž na podzim působil v Kladně a během zdejšího krátkého intermezza stihl porazit Písek i se synem v sestavě 2:1! Příhoda si myslí, že znalost soupeře je pro domácí výhoda, přesto doufá, že Kladno překvapí tak jako před týdnem.