Na těžkého soka narazilo Vraný. Nad jeho síly byly Louny, účastník přeboru Ústeckého kraje, jemuž podlehlo 0:4. „Pro áčko to byla výborná prověrka, která poukázala na slabiny, které momentálně má. Je lepší hrát s takovým týmem než s někým, komu dáte pět branek,“ konstatoval úspěšný kouč vranské rezervy Václav Danda s tím, že Lounští měli lepší pohyb, byly dobré na balonu a hrály dobře kombinačně.

Domácí se museli vyrovnat s absencemi důležitých hráčů Davida, Matouška a Mrvika. Moc se jim to však nedařilo a všechny branky obdrželi už do poločasu. Druhý byl po střídání v obou sestavách vyrovnanější, poraženým se ale nedařilo ani před brankou Severočechů, kteří jim nepovolili čestný zásah.

Pěkným výkonem si blýskly Tuchlovice, které se po kvalitním výkonu vypořádaly s týmem Pražského přeboru Stodůlkami.
V podstatě celý zápas měly pod kontrolou a zejména ofenzivní sestava z první půle dělal hostům potíže. Výsledkem byly dva branky v jejich síti.Jednu si však dali sami.

Po obrátce se prostřídáním tuchlovická útočná hra trošku otupila, přesto měli domácí stále navrch. Deset minut před koncem po faulu na Jalaghoniu určil konečný stav z penalty Fitko.

Vraný – Louny 0:4 (0:4).
Vraný: Jochman (46. Šplíchal) – Zelenka, Maliňák, Blažek, Kocman – Plašil, Trejbal, Volf, Soudek – Bauer, rešl. Stídali: J. Liška, Pazdera, Němec.

Tuchlovice – Stodůlky 3:0 (2:0). Branky: Fitko 2, vlastní.
Tuchlovice: Ondrejčka – Muláček, Portužák, Nejedlý, Střela – Kedroň, Hejduk, Abrham, Jalaghonia – Peroutka, Fitko. Střídali: Holan, Brož, Veigl, Bašta.