V posledním turnaji sezony se klukům podařilo urvat první místo díky bojovnému výkonu od první minuty prvního duelu do poslední minuty finále proti SK Slaný. Výborně si vedl i další kladenský tým Baník Švermov, jenž vypadl až v semifinále právě s SK Kladno.

Kladeňáci zahájili turnaj ve velké pohodě. Pražské Aritmě nastříleli devět gólů, dostali jediný, a dobře se nabudili do dalších bojů. V těch čekal nejprve Švermov, jehož šikovná útočnice Ema Černá sice vyrovnala na 1:1, ale zbytek duelu už patřil SK, který vyhrál 5:1. Pro vítěze se tak rýsovala šance na finále, zbýval ale ještě domácí sok – Tatran. Hlavně díky hattricku Plimla Kladenští vyhráli 4:1 a finále byla tady.

Proti Slanému, což už byl chlapcům poměrně známý soupeř, Kladno brzy vedlo, další šance ale zahodilo a početný fanouškovský kotel zestárl v průběhu mače průměrně o tři roky.

Drama to bylo až do posledních vteřin, kluci ze Slaného také bojovali a pokaždé snížili. Naposledy na 4:3, ale více jim Kladeňáci nedovolili.
Mohli se tak vydat na závěrečnou děkovačku a poté pro pohár vítěze. Navíc zmíněný Matěj Pliml (ve finále dal dvě branky stejně jako Levý) byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje, naopak trofej pro nejlepšího střelce mu unikla, přestože se trefil jedenáctkrát. O jednu trefu byl lepší Matěj Vožický z Aritmy. Nejlepší brankář byl také z našeho okresu – slánský Dominik Pražák.

Konečné pořadí: 1. SK Kladno, 2. SK Slaný, 3. Aritma Praha, 4. SKP Rakovník, 5. Baník Švermov, 6. SK Buštěhrad, 7. Tatran Rakovník, 8. FK Hořovicko.

Kladno: Václav Burger, Lukáš Kubín, Matěj Suchopárek, Lukáš Grumlík, David Kočarjan, Kryštof Mirčevský, Dominik Levý, Jakub Novák, Rudolf Michalski, Štěpán Kácl, Matěj Pliml, Kvído Reitmaier, Denis Švestka. Trenéři Miroslav Vosyka a Jiří Jícha.

Přípravka SK Kladno vyhrála slavně turnaj na Tatranu Rakovník.