"My jsme asi byli favority, protože ročník 2013 vypadá dobře, navíc už hraje fotbal 7+1, ačkoliv by podle věku měli kluci hrát 5+1. Tady se dařilo našemu bílému týmu, který vyhrál všechny zápasy, ale pochválit musím i ostatní, všude mají šikovné děti," říkal trenér Kladna Jindřich Fajka.

Byl také rád, že oproti dřívějšku se hodně posunula kultura trénování dětí. "Takové to pokřikování na děti mizí, tady na turnaji to nebylo vůbec. Trenéři svoje děti hlavně povzbuzují a vzájemně drží pospolu," chválil Fajka.

Juan Antonio Samaranch zemřel v Barceloně ve věku 89 let.
Slavné persony na kladenském stadionu: Raketa, Orr i šéf olympijského výboru

Jeho bílý tým vyhrál turnaj před Doksy a Sportovní akademií Kladno, následovala družstva, která mají v kádru také děvčata - tedy Hřebeč a Doksy. "Nám v týdnu odpadávaly děti včetně hlavních opor, tak jsem měla trochu obavy, jak dopadneme. Páté místo je ale parádní," byla ráda vinařická trenérka Eva Klárová.

Pořadatelé yyhodnotili nejlepší hráče turnaje SK. Střelcům vládl Dominik Kotovič z SK Kladno, brankářům Jiří Kvapil z Doks a nejlepším hráčem byl Marek Širůček ze Sportovní akademie Kladno).

Konečné pořadí:

1. SK Kladno

2. SK Doksy

3. SA Kladno

4. SK Hřebeč

5. Vinařice

6. SK Kladno

7. Slavoj Kladno

8. Baník Švermov