V Buštěhradu nastoupili domácí proti Hostouni. Utkání mělo obvyklý vývoj. Hostouň se rychle ujala vedení, Buštěhrad hru vyrovnal a začínal soupeře přehrávat, pak ale ztratil koncentraci a projevila se vyhranost hostí, po poločase 4:4, finální stav 5:9, to hovoří za vše.

Rozjetá Hostouň se následně utkala s odpočatými Tuchlovicemi a v poločase vedla 4:0, pak ale Tuchlovičtí zabrali a začali se také dostávat do svých šancí a druhou půli vyhráli 1:2, celkově to ale byla výhra týmu z Hostouně 5:2.

S Tuchlovicemi se Buštěhrad utkal vůbec poprvé a premiérový zápas zvládl parádně. Dva poločasy á 2:0, čili výhra 4:0 a další body a první "nula" pro gólmana Dana Čápa. Hned příští kolo si tyhle dva týmy dají repete v Tuchlovicích a jistě to bude zajímavé (27. 5. od 13 h).

Trávník ve Vinařicích mořily kopačky Slánského áčka a vypadá to, že domácím chtěli vehementně oplatit trpkou prohru z minulého kola. A povedlo se, v poločase to bylo 0:4 a na konci 2:11.

Slaný A, to byl tým kola. S rivalem z Unhoště si nakonec poradil také, ačkoliv v půli již prohrával 1:3, po obratu se do listin zapisoval výsledek 9:6!

Tenhle výsledek se Unhošti líbil natolik, že jej zopakovala i s Vinařicemi. V poločase to přitom ještě bylo smírně 4:4.