Doksy - Hřebeč 4:2 (1:1, Vlasatý, Junek, Fousek, Škvára z PK - Sádecký, Čáp). Hosté dokázali otočit na 1:2, pak už ale střílel pouze favorit.

Meteor Praha B - Braškov 1:1 (0:0, za hostyP. Maňkoš).

Peruc - Žižice 1:6 (1:4, Koten 4, L. Gil z PK, M. Gil). Vítězové si na Lounsku otevřeli střelnici.

Tuřany - Bratronice 4:3 (2:1, za hosty: Kníže, Křečan st., Bláha). Bratroničtí po pauze stav otočili a k tomu nastřelili tyč a břevno. Domácí nakonec rozhodli z desítky.

Družec - Sparta Kladno 3:0 (2:0). Hosté byli nuceni do utkání postavit šest dorostenců, včetně gólmana.

Pozdeň - Jedomělice 2:2 (2:2, za domácí: Koded, Hadrika). Domácí hráli v silně kombinované sestavě a na poměrně slušném terénu je remíza spravedlivým výsledkem.

Slaný B - Velké Přítočno 3:3 (1:1, za hosty: Zieber 2, Holeček). První test na přírodním trávníku Přítočnu herně dvakrát nevyšel, přesto dokázalo srovnat dvougólovou ztrátu.

Slivenec - Hostouň 4:4 (1:3, za hosty: Motlík, Bouška, Jančár, Hlava). Výsledek ovlivnil fakt, že hosté za stavu 1:3 hodně prostřídali a toho soupeř využil k vyrovnání. Ve čtvrtek sehrála Hostouň parádní zápas s B dorostem SK, jenž skončil její výhrou 3:2 (Motlík 2, Kubát).

Dobrovíz - Slovan Kladno 2:2 (1:1). Na výborně připraveném přírodním terénu se zrodila zasloužená remíza. Hosté dvakrát vedli góly M. Tyburce a Kubouška.

Libušín - Hrdlív 1:3 (Portužák -nehl.), hosté dali dva góly z penalt.

Knovíz - Zlonice 2:5. Mladý tým vítězů nedal Kovízským šanci.

Brandýsek - Pchery 4:1 (3:0). Hosté hráli první půli v deseti a také i vysoko prohráli. Poražení dali Vyhnalem poslední gól zápasu.

Hřebeč B - Pchery B 1:1 (0:0,za hosty Husník).

Kamenné Žehrovice - Lidice 1:3 (1:3). Poražení mají obavy z jara. Netrénují, neschází se na zápasy. Teď neměli obranu. Bureš jen snižoval na 1:3.

Holubice - Otvovice 1:1 (1:0). Žádná nuda, šancí bylo na 8:8, za hosty vyrovnával v 60. minutě Janouch.

Uhy - Velvary B 2:6 (1:5, za vítěze: Pfleger 2, Krška, Hájek, Mašek, Vošmera). Vítězové si postěžovali, že utkání nespnlilo účel, soupeř je moc neprověřil.

Chcete dát vědět sportovní veřejnosti váš výsledek? Dejte ho do diskuse!