Třetitřídní Dobrovíz z Prahy-západ se vytáhla na Lidice, které porazila 2:1 (1:1, J. Kubát, Z. Hlůže - T. Vysloužil). Pěkné utkání vítězové rozhodli pět minut před koncem, kdy vyzráli na ofsajd-systém hostů.

Slovan Kladno odehrál proti Družci výborný první poločas, do druhého prostřídal, a to se promítlo do jeho výkonu. Nakonec vyhrál 4:3 (4:1), když jeho góly stříleli T. Herink 2, M. Tyburec, Pařízek. Do jara půjde bez posil, nikdo mu také neodešel.

Pchery doma dostaly výprask od taktéž přeborových Úhonic (Praha-západ) 1:6 (1:2), do půle je to bavilo a také Martinovským vyrovnaly na 1:1. Na začátku druhé však dostaly třetí gól a v tu chvíli to zabalily, večer totiž čekal několik hráčů futsalový duel v barvách Celticu. Také pcherský kádr půjde do jara beze změn. Pcherské béčko si zahrálo ve Svinařově. kde slavilo těsnou výhru 2:1 (2:1, Tesař, Troch z PK - Charvát z PK).

Knovíz si pozvala třetitřídní celek z Rakovnicka Sýkořici, kterou v pěkném utkání porazila 4:1 (3:1, Svoboda, Herberstein, vlastní Malina, Ulehla - Slabý), stínem zápasu byl brutální faul na sýkořického Malinu, jenž stejnou mincí oplácel, za což ho soudce nechal vystřídat. Přes zimu došlo v knovízském kádru ke dvěma změnám. Hostování skončilo brankáři Doušovi (Hostouň), do Slaného odchází Kovařík.

Libušín si s chutí zastřílel proti vedoucímu celku IV. třídy Jedomělicím, kterým naložil 7:1.

Hezkého výsledku dosáhly Dřetovice. Poslední celek III. třídy A remizoval s lídrem béčka Hrdlívem 4:4 (1:2). Za domácí dali po dvou gólech Shon a Kracík. "Doufám, že nám to vydrží do mistráků," přál si předseda Sparty Miroslav Petrák.

Kročehlavy podlehly v Kolči v solidním utkání domácímu Brandýsku 1:3 (0:1). Poražení obdržely všechny góly ze standardních situací. Na 1:1 za ně vyrovnával Poucha. Do jara půjdou Kročehlavy bez Kochlefla (Běleč) a M. Nového, jenž končí s aktivní činností, byť připustil, že by v nejhorším pomohl. Z Otvovic se vrátil Pokorný.

Pěknou divočinu má za sebou Novo Kladno. V generálce se střetlo s vlastním s dorostem, s nímž se rozešlo smírně 9:9, byť v půli prohrávalo 1:6! Do jara půjde s jedinou změnou, z Lidic se vrátil Kovařík.

Kladenský Slavoj otrávil sobotu čtvrtotřídnímu Dubí, kterému naložil jedenáct kousků aniž by sám inkasoval.

Bratronice si vytvořily proti béčku Lidic řadu šancí, využily ale pouze část. Vyhrály 3:1 (2:0). Dva góly vítězů dal Křečan ml., jeden přidal Nedvěd. Za hosty snižoval chvíli před koncem z desítky Šámal.

Kamenné Žehrovice měly hrát v pátek s Doksama, utkání však kvůli nedostatku hráčů zápas odpískaly. "V neděli na Novu ale budeme kompletní, všichni se zázračně uzdravili," řekl sekretář klubu Rosťa Kopačinský. Do odvet půjdou se stejným kádrem jako na podzim.

Otvovice si daly volno a prý uvidí, co to s nimi proti Libušínu udělá. Během zimy zde došlo k jedné změně, po zranění se vrací Pešek.

Běleč na strašecké umělce rozdrtila v konfrontaci celků III. třídy Kladenska a Rakovnicka Srbeč 6:0 (3:0, Kochlefl 2, M. Dvořák 2, D. Trousil, Pátek).

Sparta Kladno doma prohrála s Unhoští 0:1 (0:0), ač měla víc šancí než soupeř. Zřejmě zimním přestupovým hitem v přeboru je příchod Josefa Fujdiara z Berouna, vrací se brankář Dudáček, jenž byl na podzim ve Strakonicích.

Hostouň hrála v poslední přípravě s Rudnou 2:2 (2:0, Říčka, Hlůže). Poprvé si ale zakopala na přírodní trávě, i když dobrovízské. Z jejího kádru odešel Vokurka do Hvozdnice, za něj přišel Kubát ze Slivence. Z Knovíze se vrátil brankář Douša.

Smírně 1:1 (0:0) se rozešlo béčko Velvar s výbornými Zlonicemi. Do brány však musely dát Maška, jehož špatné postavení potrestali hosté lobem z dálky. Deset minut před koncem vyrovnal Krška. Velvarský kádr doznal jediné změny, do Zvoleněvsi se vrátil Király.

Hráli jste? Dejte vědět v diskusi!