Hrdlív si zajel pro porážku na hřiště dobrých Vinařic, které vyhrály 3:1 (1:0). Jediný gól poražených zaznamenal Kasl.

Družec rozhodl o výhře 2:0 nad Sýkořicí (III. třída Rakovnicka) už v první půli, kdy se trefili Hlusička a Zubek.

Béčko Slaného po sobotní prohře v Chabrech (1:4, Průcha), hostilo lídra III. třídy B Otvovice. Ty první poločas vyhrály 2:0, ve druhém se však přiostřilo. Domácí z penalty Šarochem snížili a pak Švástou ze hry vyrovnali na konečných 2:2. Hosté dostali oba góly v deseti (ČK).

Hned bez tří hráčů (ČK) končili zápas s Lány borci Žehrovic. V Rynholci prohrály 1:3 (Novotný). Podlehly i V. Dobré.

Brandýsek si po výpadku s Blevicemi spravil náladu výhrou nad dalším týmem nejnižší soutěže. Koleč zdolal 2:0.