Na úvod si Jeneč bez jakých koliv problémů poradila s rezervou divizní Přední Kopaniny 7:1 a to ještě kouč Josef Vacovský mohl prostřídat všechny hráče připravené na lavičce.

Exhibičně nakonec dopadl i duel další dvojice, ale k nelibosti domácích. Hosté z Velkého Přítočna totiž neponechali nic náhodě a v podobné snaze jako Jenečští – tzn. napravit domácí porážku z Memoriálu J. Burgra právě s Dobrovízí – si v sestavě „pomohli" s několika výraznými posilami. A nakonec to bylo znát. V prvním poločase domácí, kterým naopak oproti jenečskému finále několik hráčů z různých důvodů chybělo, ještě jakžtakž drželi krok a také vcelku nadějný výsledek 1:2. Ovšem ve druhé polovině se ukázala herní převaha Přítočna i číselně a konečné skóre hovořilo jasně – 1:4.

Do nedělního odpoledne tedy nastoupili zklamaní domácí borci proti Přední Kopanině s cílem napravit si alespoň trošku pokaženou chuť ze soboty. To se jim moc nepovedlo, protože ztratili vedení 3:1 a výhru nakonec urvali až díky penaltovém rozstřelu, kdy brankář Soukup jednu střelu vyrazil.

Do finále se pustili jenečští ve svých čistě bílých dresech proti modrému Velkému Přítočnu zhurta. Zkraje je sice trápila koncovka, ale pak se nepovedenou ranou do šibenice chytil Jar. Kotík, chvilku po něm nejlepší kanonýr turnaje Votava a bylo jasno – Jeneč vyhrála 5:0.

Výsledky: Jeneč – Přední Kopanina B 7:1 (2:1), Dobrovíz – Velké Přítočno 1:4 (1:2). O 3. místo: Dobrovíz – Přední Kopanina B 3:3 (2:1) – 5:4 na pokutové kopy. Finále: Jeneč – Velké Přítočno 5:0 (2:0).

Konečné pořadí turnaje: 1. Jeneč, 2. Velké Přítočno, 3. Dobrovíz, 4. Přední Kopanina B.

                                                         Vladimír KUČERA