Dobrovíz – Úhonice 2:3

Velké Přítočno – Červený Újezd 6:3

Přítočno nastoupilo proti týmu z Červeného Újezdu a motivaci mělo jasnou - oplatitsoupeři krutou porážku z loňského finálového utkání. To se také povedlo, tentokrát neměl soupeř šanci.

Zápas o 3. místo

Dobrovíz – Červený Újezd 1:3

Hráči Červeného Újezdu měli zápas pod kontrolou. Dobrovíz korigovala až za stavu 0:3. Více ji však soupeř nepovolil, navíc těžko se utkání obrací, když je takové horko jako v neděli odpoledne.

Finále

Velké Přítočno – Úhonice nedohráno (na penalty – 4:5)

Na finálové utkání se výrazně zatáhla obloha a s ohledem na meteorologické předpovědi bylo všem jasné, že utkání nedospěje do svých standardních 90 minut, zvláště když se za Kožovou horoukupily černé mraky. Ve zhruba 20 odehraných minutách zápasu, když skutečně více nedovolily odehrát v okolí šlehající blesky a vytrvalý déšť, stihli domácí spálittři vyložené gólovky. Přestože Přítočno mělo i mírnou herní převahu, muselo znenadání lovit jako první po rychlém protiútoku soupeře míč ve své síti.

Pak už se hrálo jen chvíli a s ohledem na bezpečnost hráčů bylo utkání rozumně přerušeno s výsledkem 0:1. Když bylo jasné, že utkání nebude možné dohrát, Úhonice velkoryse navrhly domácím určit vítěze turnaje rozstřelem v pokutových kopech. Ty nakonec se štěstím také vyhrály a odváží si tak kromě poháru za 1. místo i zasloužený pohár putovní.