Suverénní Velké Přítočno nikomu nedalo šanci ohrozit jeho postavení. Už po podzimu mělo náskok deset bodů na druhý Družec, který však doplatil na rozhodnutí STK OFS, jež ve vzájemném utkání s Přítočnem neuznala start hráče hostů bez registračního průkazu jako neoprávněný. Jinak mohla být družecká ztráta čtyřbodová. Při nevyrovnaných výkonech Družeckých by zřejmě ani případná kontumace výraznou změnu nepřinesla. Koneckonců na podzim i na jaře Přítočno vysoko vyhrálo (7:2, 5:1).

Útok třetí Unhoště na nejvyšší příčky se očekával. Kdyby dokázala víc vytěžit na hřištích soupeřů, mohla by být důstojnějším sokem lídru tabulky, s kterým sehrála dobré partie (2:2, 2:3). Koho ale Přítočno nedokázalo porazit, je Stochov (3:3,3:3). To potvrzuje názor, že Stochovští měli rozhodně navíc než na čtvrté místo. Tým se silnou ofenzivou se však na podzim střelecky trápil a v závěru jara dával šanci více hráčům.

Velice silné mužstvo měla Velká Dobrá B, která trošku zaostala za očekáváním. Jaro ale měla parádní. Po třech porážkách do konce sezony deset zápasů neprohrála. Lepší část tabulky uzavíraly Doksy B. Ty měly problém venku, což bývá pro rezervy typické, protože nebývají posílené. Hlavně tam nedávaly góly.

Nováček z Vinařic mohl být lepší než sedmý. Jaro začal třemi výhrami, pak ale přišly porážky a až v závěru se opět zvedl. Na vině byly časté absence dobrých hráčů. Byl spoluautorem výsledku sezony, porazil Smečno 11:6.

Spousta zraněných ovlivnila jarní učinkování Bělče. Tým, jenž spadl z přeboru, si až osmé místo za klobouk nedá. Pohled na skóre naznačuje, že se nepodařilo zacelit odchod střelce Diviše, to brankáře Růžičku dokonale nahradil mladý Šnobl.

Devátý Švermov začal odvety sedmi porážkami! V průběhu jara za něj nastupoval i trenér, což znamená, že problém byl jasně daný – nebyli lidi. Co ho ale může těšit, je výhra v derby ve Vinařicích.

Béčku Kamenných Žehrovic patřila devátá příčka. Jako jedno z mála mužstev spodní části tabulky mělo solidní fotbalový projev, co ale překvapilo, je mizerná bilance v domácích zápasech! Zřejmě mu nedělní dopolední začátky nesvědčí.

Doma nebyl prorokem ani jedenáctý Slovan Kladno B, tým kolem zkušených borců Šály a Pejši byl dost závislý na áčkařích a dokonce uvnitř klubu padaly názory, že by měl po sezoně svoji existenci ukončit, což se nakonec nestalo.

Pokud o někom platí, že jeho umístění neodpovídá předvedené hře, tak to jsou dvanácté Dřetovice, které se na jaře dokonce obávaly sestupu. Hrají dobrý fotbal, avšak s nízkou efektivitou. Potřebovaly by mít pořád jaro, aby mohly stále počítat s hokejisty.

Předposlední Stehelčeves byla žalostná venku, kde vyhrála jenom na Dobré, na domácím mlatu ale potrápila nejednoho favorita. Co jí asi nejvíc mrzí, je, že nedala ani branku rivalům z Dřetovic (0:0, 0:1).

Celkově, doma, venku, jaro, podzim – všude bylo nejhorší poslední Smečno. Šanci by možná mělo, kdyby ve druhé polovině jara doma neprohrálo klíčové zápasy se Švermovem a Dřetovicemi. Přes sestup tady perspektiva je. Jeho dorostenci jsou okresními přeborníky, a když nastupovali za áčko, byli vidět.