Na jaře se posune na hrot, kde bude jeho prvořadým úkolem střílet góly. Měl by tak vyřešit nejžhavější problém po podzimu desátého týmu divizní tabulky. „Vždycky jsem hrál na hrotu, takže to pro mne bude plus. Doufám, že mi to tam bude padat," uvedl odchovanec Slavie, kde hrál ve všech mládežnických kategoriích a předloňský příchod na Kladno byl jeho první změnou dresu.

Minulou sezonu se snažil prosadit do kádru druholigového Ústí nad Labem, avšak vleklé zranění zad jeho kariéru přibrzdilo. Posléze koketoval s Jihlavou, s níž kontakty ještě nepřerušil a v létě se možná zapojí do její přípravy. Druhou variantou je německý Weiden, který touží po postupu do čtvrté regionální ligy.

Na Kladně by měl mít možnost pravidelně hrát. Předtím se ale musí vyléčit, poněvadž před dvěma týdny si v utkání s juniorkou Jablonce poranil sval a od té doby je na marodce. „Ještě to nechám v klidu a v pondělí se zapojím do přípravy. Nechci nic uspěchat, abych byl fit na mistráky," řekl.

Autor tří gólů v přípravě tak bude chybět v sobotním utkání s SK Rakovník i nedělním duelu na vyšehradském turnaji. S kým a od kolika tam bude Kladno hrát se ještě neví, poněvadž až sobota rozhodne o konečném pořadí ve skupinách. V té kladenské může mít všech pět týmů šest bodů!