Loni byly Louny chvíli dokonce v čel-e dovozní soutěže B, nyní ukázaly v Srbech týmu Tuchlovic, že mezi divizí a krajským přeborem přece jen zeje výkonnostní díra. I když domácí nehráli špatně, nakonec po právu padli 0:2.

"Divizní soupeř byl nad naše síly, především na posledních dvaceti metrech byl nebezpečnější. Byl to zápas, který nám nastavil zrcadlo a víme na čem je třeba ještě pracovat," vypůjčil si trenér Miroslav Supáček hodnocení z úst Rudolfa Hrušínského nejml. z legendární komedie Vesničko má, středisková.

Tedy něco jako Tuchlovice, které se před klubem z města musely sklonit. Přestože tentokrát nastoupily už kompletní, tedy i s Tóthem, Noskem, Baratynskyym a také s uzdravujícím se hlavním kanonýrem Jarošem, v útočné fázi se neprosadily. "V poli jsme s nimi drželi krok, dostali jsme se i do několika solidních zakončení, ale na rozdíl od soupeře bez efektu," dodal Miroslav Supáček.

AFK Tuchlovice - FK SEKO Louny 0:2 (0:1).

Tuchlovice: Zach (46. Skalák) - Brnovják (75. Hodan), Fitko (45. Nosek), Duchoň, Kárník - Růžička, Kubů (46. Tóth) - Cabejšek (46. Bureš), Sedláček (75. Kraček), Žahour (75. Ditrich) - Jaroš (46. Baratynskyy).