„Vyhověli jsme soupeři, rád ale nejsem, poněvadž máme rozjetý týden a vrcholem měl být dopolední zápas, na který měli být kluci v určitém fyzickém stavu. Museli jsme kvůli tomu přípravu překopat," uvedl trenér Ivan Pihávek a doufal, že jeho svěřenci dodrží životosprávu, aby byli na neděli večer připravení.

Každopádně to je pro nás dobrý test, protože si myslím, že to je soupeř, který bude chtít hrát na postup. Otázka je, zda přijede v plné sestavě. den předtím hrají Vyšehradští ve Velvarech.

V pohárovém utkání s Královým Dvorem nehrál zraněný útočník Marek Tóth, jenž nebude ani v neděli. Tentokrát kvůli angíně, která souží i kouče Pihávka.

„Může za to klimatizace v autě, skoro denně jezdím do Kladna jedna cesta mi trvá hodinu a čtvrt. Teď už ji nepoužívám," řekl antibiotika beroucí trenér a doplnil, že absenci bude mít i druhý útočník Štěpán Hanzlík, který se podrobil lehkému chirurgickému zákroku.

V neděli mají teploty atakovat až čtyřicítku. „Bude to na zvážení. Uvidíme, co s tím po vzájemné dohodě uděláme," poznamenal Pihávek.