Ve velkém vedru to byl pěkný duel. Domácí se snažili o útočnou hru, ale nezalezl ani obměněný kádr hostů, který se prezentoval také sympatickou hrou. Šancí měli ale více domácí, třeba Peroutka však v tutovce už po pěti minutách přestřelil branku, dvakrát pak shořel také Jalaghonia, byť jednou jeho bomba lízala břevno. Na druhé straně měl naopak dvakrát hodně práce gólmana Zelenka. Dal tak zapomenout na šest kousků ve své síti z prvního utkání.

Tuchlovicím se povedl start do druhého poločasu, kdy zápas prakticky rozhodly. Začaly využívat křídelních prostorů a už v 50. minutě takhle trio Vaigl, Mrština, Peroutka připravilo šanci pro Kedroně, jenž koníčkem otevřel skóre.

Za dalších pět minut pak hrdina duelu Kedroň dostal přihrávku od Fitka, centrem našel milimetrově Mrštinu a ten další přesnou hlavičkou zvýšil na 2:0. Bohužel, další tutovka Kedroně už gólem neskončila, když v sólu volil lob a ten mu gólman lapil.

Místo toho šikovné hvozdnické duo Hlava – Mráz připravilo snížení (74.) a zápas tak měl nervózní konec. Hosté v něm tlačili, ale mohli i inkasovat – Kedroň však zmařil další sólo. Přesto jeho mužstvo tři body uhájilo. „Podali jsme mnohem lepší výkon, bohužel jsme ale nepromovali šance, kterých jsme měli víc než aktivní soupeř," hodnotil předseda Tuchlovic Stanislav Šulc, jenž před utkáním dotáhl příchod útočníka Hadriky ze Slaného. Tuchlovická lavička ta dost posílila, když připočteme ještě strašeckého Hamouze (naposledy Novo).