Přesněji od vyrovnávací branky domácích na konečných 1:1. Tragikomické je, že to bylo opět po rohovém kopu! „To není možné, už to začnu pokutovat. Nevidím jinou cestu," čílil se trenér Daniel Drahokoupil s tím, že utkání už bylo ostrou herní přípravou na první mistrák v Karlových Varech.

„V první části to splnilo, co mělo, i když tam nepřesnosti byly. Do druhé jsme prostřídali a začali lajdačit. S tím jsme nemohli být spokojení," bědoval kouč, jehož tým si také vinou horší finální přihrávky nevypracoval v úvodním dějství větší náskok.

Domácí vedou po podzimu tabulku divize B, jelikož ale jejich kádr probrala marodka, sestava z části neodpovídala té úspěšné.

V dresu Kladna se líbil na pravém kraji zálohy autor branky P. Růžička, jenž se trefil za hranicí šestnáctky, ve středu zálohy Procházka a jistý byl gólman Sedlák, který byl hodně slyšet při organizování obrany. Největší absolutorium ale zaslouží mladý Štoncner na levém beku.

Meteor – Kladno 1:1 (0:1). Branky: 56. Minařík – 24. P. Růžička.

Kladno: Sedlák – Koiš, Samek, Vavřina, Štoncner – P. Růžička, Tóth, Procházka, J. Růžička, Šimkovský – Vodička. Střídali:  Rein, Švambera, Janda, Háša, Franek.