„My se budeme koukat hlavně na sebe. Postupně poznávám mentalitu týmu, ale už teď musím uznat, že I. A třída je kvalitní soutěží, kde najdete chyby, ale také tady hrají nadprůměrní hráči. A není jich málo," říká stále ještě nový kouč Hostouně Martin Čurda, který od svého nástupu už stihl čtyři vítězství, byť u dvou přímo neasistoval – na lavičce mu vypomohl Miroslav Vlček mladší.

Řepka se na Kladensku předvedl v závěru podzimu v Tuchlovicích, kde jeho tým vyhrál jasně 3:1. Ale předtím ve Lhotě Hvozdnice prohrála 0:1 i kvůli tomu, že při rozhodující akci Juraj Stolár parádní kličkou obehrál právě Řepku a zavěsil.

Nutno ale dodat, že hosté byli po utkání nakvašení na výkon rozhodčího. Řepka sice neodmítal žádost i autogramy a společná fota, ale Deníku rozhovor dát nechtěl.

Do řeči tehdy nebylo ani další velké hvězdě hvozdnického výběru Davidu Hlavovi, který se minulý týden na Hostouni byl podívat právě ve Lhotě.

Ten bude další velkou atrakcí zápasu. Na hřišti bude vidět dost možná mnohem víc než Řepka, je totiž hlavním ofenzivním tahounem týmu.

Bývalá opora ligového Kladna navíc bude hrát proti svým bývalým spoluhráčům – v Hostouni totiž před časem odehrál na hostování půl roku a zanechal tady skvělý dojem.

Marně se ho potom vedení Sokola snažilo dostat do svého týmu natrvalo, vedení Hvozdnice o uvolnění svého nejlepšího hráče nechtělo ani slyšet.

Domácí jsou ve velké herní pohodě. Vyhráli poslední čtyři zápasy v řadě, ale ve Lhotě se během špatné druhé půlky i pěkně poštěkali na hřišti a jeden z aktérů David Frič opouštěl hřiště ve velkých emocích. „Nemá cenu to zveličovat, tohle je součást fotbalu. Davida znám iks let a patří mezi impulzivní hráče. Těžko ho předěláte. To je jako kdybyste po flegmatikovi chtěli, aby burcoval mančaft," mávl rukou Martin Čurda.