Řepka přestoupil před necelým měsícem do Hvozdnice, za ni hraje I. A třídu. Z Kladenska poprvé narazil na Hostouň a byl to jediný prohraný duel od jeho příchodu. Hostouňáci ho chválili za hru i chování, s tím zatím nemá v I. A třídě sebemenší problém.

Ve Lhotě se však může potkat s už bývalým prvoligovým rozhodčím Jiřím Adamem, zdejším sekretářem oddílu. S tím měl v kariéře ve Spartě i Budějovicích několik konfliktů.

Včetně toho nejznámějšího, když Řepka téměř přitiskl své čelo na čelo Adamovo. „Samozřejmě si na to vzpomínám, bylo z toho hodně fotek v novinách. Schoval jsem si je," směje se Adam, který si proti Řepkovi chtěl konečně také zahrát, ale tahá ho sval. „To mě mrzí. My spolu s lize dost bojovali, asi mě moc nemusel, a asi žádného rozhodčího. Teď jsem zvědavý, jestli to od něj v lize nebylo trochu divadlo. Myslím si, že trochu ano a v téhle soutěži bude myslet hlavně na fotbal," domnívá se Adam.

Hvozdnice má kromě Řepky v sestavě i další bývalé ligové borce jako Dalibora Slezáka nebo Roberta Neumanna. Herně se ale už roky opírá hlavně o ofenzivní dvojku Hlava – Mráz.

Zatímco David Hlava by hrát měl, útočníka Mráze vyřadil zápal plic a do konce podzimu bude zřejmě mimo. „Jsem s ním sehraný, je to škoda. Ale hrajeme teď dobře i tak," usmívá se David Hlava, jehož tým naposledy sfoukl doma první Jílové.

Jestli pro Jiřího Adama bude pikantní střet s Tomášem Řepkou, tak pro Hlavu zase s koučem Lhoty Miroslavem Chadimou.

Společně kopou futsal za slánskou Čechii a ještě v neděli dopoledne odehrají mistrák. „Odpoledne už si nic nedarujeme a doufám, že Davida pokryjeme, byť to bude složité," usmál se Chadima.