Fotbalovou mluvou Kladenska Stolár poslal Řepku do Bratronic, pak zasekl na Žilinu a do protipohybu gólmana dal moc hezkou branku.

„V zápase se mi skoro nic nepovedlo, ale tohle ano. Už jsem volal synovi a byl rád, protože Řepku zrovna nemusí. Každopádně tenhle gól je zajímavým zářezem na pažbě," usmíval se osmatřicetiletý hráč, který ve Lhotě pouze hostuje a zatím moc nehrál. „I proto jsem rád, protože jsem se Lhotě chtěl nějak odvděčit, že mi dala tak nečekanou šanci a že si ještě mohu užívat dobrý fotbal," dodal Stolár.

Jinak byl zápas spíš bojovný, mnoho šancí k vidění nebylo. Tu největší hostující lapil reflexivně Šimek, na druhé straně už po Stolárově brance, na níž měl velký podíl také přihrávající Havelka, skákali před bránou dva hráči Lhoty, ale Rychlý neskutečně nedal.

Ve druhé části Hvozdnice párkrát zahrozila, na druhé straně zase navrátilec Lerch ukázal při dvou akcích, že nejen na pískání, ale i I. A třídu pořád ještě má. Stejně jako další navrátilec-rozhodčí Dan Asník. Ten skoro celé utkní odehrál po ráně loktem se zafačovanou hlavou.
Hosté se několikrát hněvali na sudího Bartůška. Nejvíc asi po vyloučení Plamínka za druhou žlutou (po střetu s Rychlým leželi oba hráči) a pak za zákrok Šimka v rohu vápna. Do brankáře Lhoty se pak navezl ostře jeden z fanoušků a obr s ním diskutoval za žlutou, ale tím emoce trochu vychladly. Skóre se pak už k radosti Lhoteckých (měli posvícení) nezměnilo.

Tomáš Řepka žádost Deníku o rozhovor jasně odmítl, ale vyfotil se s několika fanoušky, podepsal i nějaké fotky.

Jura Stolár si zápas proti němu užil, byť pár konfliktů měli – hráli na sebe. Řepka dokonce po jediném svém zákroku loktem doporučil Stolárovi, aby si vzal kapesníček na slzy. „To jsem se jen usmál, navíc to sudí otočil a vyšlo to tak, že můj krk fauloval jeho loket. Jednou se zase hádal nesmyslně o aut. Těžko říci, jestli to dělá pro svou image, nebo je opravdu takový. A mě už to teď může být jedno," dodal ještě spokojený Stolár, podle něhož je však Řepka výtečným hráčem a na A třídu určitě má.

Mnohem více sportovních zajímavostí z víkendu čtěte na třech sportovních stranách úterního Kladenského deníku.