Za půl hodiny bylo po slánských nadějích

Řevnice - Fotbalisté Slaného zajížděli na hřiště vedoucího celku I. A třídy s touhou vydřít alespoň bod. Brzy však prohrávali.

4.5.2008

Ilustrační fotoFoto: Jiří Nagy

Řevnice – Slaný 2:0 (2:0)

V 10. minutě Kudrna vytlačil řevnickou hlavičku na břevno a dobíhající útočník pohodlně otevřel skóre. Do šancí se však ani jedno mužstvo příliš nedostávalo. Až ve 23. průnik Landvojtoviče zakončil Hořejší střelou, kterou gólman se štěstím dostal na roh.

O pět minut později bylo rozhodnuto. Dlouhý házený aut slánská obrana odvrátila jen na velké vápno, kde hosté nedokázali dopravit míč do bezpečí a po závaru to bylo 2:0.

Hru svého týmu se v pauze pokusil kouč Rony Tauš oživit dvěma změnami, mírnou převahu ale měli domácí, jejichž velkou šanci z 60. perfektně zmařil Kudrna. Na druhé straně střídající Mršina postupoval sám proti brankáři, ale místo střely si situaci zbytečně zkomplikoval a bylo po šanci.

V poslední minutě se dostal opět do brejku Mrština, jenže obránce mu v poslední chvíli ukopl míč skluzem na roh.
„Znovu jsme vyšli bodově naprázdno a v posledních sedmi zápasech nás čeká velký kus práce se záchranou,“ řekl Tauš.

Branky: Bezpalec, Socha.
Slaný: Kudrna – Landvojtovič, Čablik, Kuba, Hrdlička (46. Šindler) – Husárek, Tauš /(72. Hrubik), Volf, Průcha (46. Mrština) – Galbavý, Hořejší.

Jiří Nagy

4.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Politická debata lídrů politických stran ve Středočeském kraji organizovaná Deníkem proběhla 4. října ve Všetatech. Andrej Babiš
98

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.