Velvarští už v tu chvíli věděli, že druhá Pozdeň překvapivě padla v Otvovicích, které hodně nečekaně získaly první tři jarní body. Konečný výsledek platil už v poločase. Poražení měli k dispozici pouze půlku áčka, přičemž snajpr P. Štěpánek hrál se zraněnou nohou na postu stopera. Hosté tak herně vůbec nepřesvědčili a zaslouženě prohráli a kdo ví, zda si vůbec zajistí baráž.

Tuřany vsadily ve Vraném na antifobal. Aby také ne, když přijely v deseti. Nastoupit tak musel i šedesátník Ivoš Janoušek a k tomu dva padesátníci! Pod třicet bylo pouze dvěma borcům, včetně gólmana. Lehce nervózním domácím se podařilo prorazit obrannou hráz až po hodině hry kanonýrem Kubíkem. Dvě minuty před koncem jim pojistil velkou naději na baráž Jeřábek.


Koleč má hodně hráčů mimo a tomu odpovídá její tristní jarní bilance venku, kam někteří hráči ani nejezdí. Ve Zvoleněvsi se zakopala na velkém vápně, navíc už od 22. minuty byla v deseti po vyloučení Halíka. Domácí si tak mohli zahrát tenis a soupeři nadělit kanára. Hattrickem se na něm podílel Kučera.


Dvě přesně mířené rány k tyči v podání neuměřického Límana porazily Zichovec. Stalo se tak v době, kdy by na domácí borce nikdo nevsadil ani zlámanou grešli. Měli však extrémně vysokou produktivitu, byť jim za stavu 1:1 chytil Falcník penaltu. V dresu hostů se líbil dorostenec Kutil.

Pramálo šancí bylo k vidění v Uhách, kde padl jediný gól. Po nedovoleném zákroku na kanonýra Měkotu sám faulovaný hráč rozhodl o těsné výhře Blevic. Domácí prohráli na jaře už potřetí 0:1, což jen dokazuje jejich nemohoucnost při zakončení.