Vítězové měli po většinu utkání územní převahu, nakonec se ale mohl těšit z výhry jejich sok, jenž si narozdíl od protivníka dokázal vytvořit za stavu 1:1 dvě velké příležitosti, když se dvakrát ocitli sami před brankářem. V první selhal Krsek, v druhé Nesládek.

Poražené dostal do vedení Suchý, jenž tečoval přímý kop Kaliny. Soupeř srovnal z penalty Makovským. Zápas rozhodla osm minut před koncem chyba Hanzlíka, kterému se nepovedla přihrávka brankáři Tesařovi.

Strážce kladenské branky vzápětí prostor mezi tyčemi kvapem opustil. Nebylo to kvůli obdržené brance.  Do běla ho rozžhavila kritika z úst jednoho z členů vedení klubu. "Z jeho strany to je osobní. Narážky měl už v druhé minutě. Na Kladně končím," prohlásil Tesař.

Co by mělo vedení hlavně řešit je stav kádru. Není málo těch, kdo se podivovali, že se vážnými zraněními silně oslabení Kladenští na turnaj přihlásili.

Pravidelně na něj jezdí s minimem hráčů, přičemž si jim většinou ještě někdo zraní.  Proti Brodu po hodině odstoupil se svalovým problémem Kalina, jehož nahradil nedoléčený Čížek!  Jinak by dohrávali v deseti. Jejich sok si mohl dovolit šestkrát střídat a další soupeři na tom budou podobně.

V kladenském dresu si solidně odbyl premiéru dorostenec Dominik Richter. "Ze začátku jsem byl docela nervózní a bál jsem se hrát. Potom už to bylo lepší," řekl s tím, že dospělí jsou silnější a někdy i rychlejší. "Nemyslím ale, že by byli nohama lepší," řekl mladík, který si zahrál ve středu zálohy.

Kladno - Český Brod 1:2 (1:1).
Branky: 4. Suchý - 11. Makovský, 82. Medek.
Kladno: Kleinmond  (46. Tesař, 82. Kleinmond) - Bartoš, Suchý, Veselý, Kalina (60. Čížek) - Krsek, Hanzlík, Richter, Šíma - Kafka, Nesládek.