Také Slaný další výhra moc netěší, s Rynholcem byla také kontumační. A tak se hrálo jen na třech stadionech. Doksy po vlažném úvodu odskočily Tuřanům čtyřmi góly a pak už kralovaly. Obdivuhodný je dál Mošnička, který v pátek pálí na starou gardu Doks a v sobotu za chlapy Bratronic. Podobně je na tom družecký Linc, to je ale snad ještě větší bourák. Kromě staré gardy sází fíky za áčko Družce, ale i béčko! V okresu jich dal pět, ve čtvrté třídě devět a za starou gardu kolem deseti. Mošnička jich má ve starých gardách podobně a k tomu 16 za Bratronice!

Zpět k Lincovi, jemuž tentokrát střelecky sekundoval proti Tuchlovicím i pes obranách Míra přerost řečený jáma. I díky jim Družec překlopil vyrovnaný mač po obrátce na svou stranu.

Poslední duel mezi Stochovem a Slovanem rozhodla jediná branka domácího Kiškára.

Výsledky 11. kola: Slaný - Rynholec 1:0 kont., Doksy - Tuřany 7:2 (4:1, Mošnička 3, Vondrovský 2, Hnilička, Šimonovský - Kříž 2), Družec - Tuchlovice 6:3 (3:3, Linc 2, Přerost 2, Mačura, Rolný - Zavadský 3), Stochov - Slovan 1.0 (1:0, Kiškár), Velvary - Švermov 0:1 kont. Sparta měla volno.

close Tabulka Ligy starých pánů Kladenska info Zdroj: LSP Kladno zoom_in Tabulka Ligy starých pánů Kladenska